Kampanyalarimiz Kurumsal

  • Project Image

Kurumsal


Denizli Dijital, 1997 yılında hizmete başlamış ve İşitme Profesyonelleri Derneği Üyesi olup; dünyanın en iyi dijital işitme cihazlarını temin edebileceğiniz, konusunda uzman personelin hizmet sunduğu Denizli'nin Sağlık Bakanlığı ruhsatlı ilk işitme cihazları merkezidir. 

İşitme olayı vücudumuzun vazgeçilmez bir parçasıdır. Eksikliği, temel duyularımızın da eksik yaşanması anlamına geldiği için düzenli bir yaşam sürmeyi güçleştirmektedir. Günümüzde sunulan son teknoloji işitme cihazları ile dünyanın gerçek seslerini işitebilirsiniz. 

İşitme cihazı kullandıktan 2 ay sonra gelen gürültüler, anlamsız olan sesler yavaşça anlam kazanmaya başlayacaktır. Gürültü olarak duyulan sesler parçalanarak neyin sesi olduğu fark edilecektir.Zaman içinde gelen seslerin günlük yaşamın ayrılmaz parçası olduğu evrenin kendi doğası içinde oluştuğu fark edilir. 

Denizli dijital ekibi olarak hastalarımızı gerekli işitme testleri ile muayene ettikten sonra hastaya uygun cihazların seçimini yaparak, cihazların programlama işlemlerini gerçekleştiriyor, cihazın kullanımı hakkında bilgilendiriyoruz. İşitme cihazlarının tercihinin konu hakkında uzman kişilerce yapılması gerektiğini unutmayın. 

Hizmetlerimiz Kalite Güven Getirir!

Image portfolio

Hizmet 6

Detaylar
Image portfolio

Hizmet 5

Detaylar
Image portfolio

Hizmet 4

Detaylar
Image portfolio

Hizmet 3

Detaylar
Image portfolio

Hizmet 2

Detaylar
Image portfolio

Hizmet 1

Detaylar