Philips HearLink

Philips HearLink çığır açan SoundMap teknolojisini kullanır.

Philips HearLink işitme cihazları birçok farklı stilde mevcuttur.

Tüm Philips HearLink işitme cihazlarına genel bakış. Kulak arkası ve kulak içi işitme cihazları. İşitme kaybı olan insanlar için, en büyük zorluk gürültülü yerlerde iletişim kurmaktır. İşitme cihazlarının çoğu sessiz yerlerde iyi destek sağlayabilirken, bizim cihazlarımız gürültülü ortamlarda etkili destek sağlamak için en gelişmiş teknolojiyi kullanır.

Latest Products Image

Fonksiyonel

Telecoil ve çift Program Düğmesi ile gizli kulak içi alıcılı işitme cihazı. Bu işitme cihazı, hafif ila şiddetli işitme kayıpları için farklı hoparlörlere sahip olabilir.

Latest Products Image

Güçlü

Telecoil ve çift Program Düğmesi ile tam özellikli, güçlü kulak arkası işitme cihazı. Bu tür işitme cihazları, şiddetli ila derin iletişim kaybı yaşayan kişiler tarafından en yaygın olarak kullanılır. Güçlü ve kullanımı kolaydır.

Latest Products Image

Gizli

Bu kulak içi işitme cihazı türü hafif ila orta dereceli ciddi işitme kayıpları içindir. Tamamen kulak kanalına takılır ve dışarıdan çok zor görünür.

Image

Size uygun çeşit ile daha iyi dinleyin.


Philips HearLink'i çevrenize ve özel ihtiyaç ve zevklerinize göre tasarlarız. Herkesin işitme kaybı farklı olduğundan dolayı çeşitli modellerimiz mevcuttur. İşitme cihazlarımız günlük faaliyetler için yeterince sağlam ve güvenilirdir. Saç ve cilt tonlarınıza uyacak şekilde çeşitli renklerde mevcuttur.

İşitme duyunuzu kontrol edin.

İşitme yeteneğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? 5 dakika içinde size ne kadar iyi duyduğunuz konusunda bir fikir verebiliriz. Lütfen bunun bir profesyonel işitme testinin yerini tutmayacağını unutmayın.

Philips HearLink Sahibi Olmak İstiyor Musunuz?


BİZE ULAŞIN »